Kingsmen Club

Gentleman's club je súkromný spoločenský klub typu pôvodne založeného mužmi z britských vyšších vrstiev a vojenskými dôstojníkmi v 18. a nasledujúcich storočiach. Mnoho krajín mimo Británie má významné pánske kluby alebo kluby dôstojníkov, väčšinou tie, ktoré sú spojené s Britským impériom.

 

 O klube

KINGSMEN CLUB ako súkromný klub členov v srdci Bratislavy pokračuje vo svojej tradícii domova pre dynamických, spoločenských a pracovitých gentlemanov.

Založené prvými bratislavskými galantériami a je to miesto, kde si páni môžu oddýchnuť pri drinku a užiť si tradičnú atmosféru. Členstvo je vyhradené len pre mužov.

"Je to miesto, kde človek chodí medzi svojich vlastných."

Ženy môžu ísť ako hostia, ale nemôžu sa pripojiť samostatne. Členovia opisujú klub ako útočisko, ďaleko od špiny mesta 21. storočia. Najviac sa páči mužskosť klubu, vysvetľujúc, že ​​ide o pokojné prostredie, kde si muži môžu oddýchnuť, bez zábran, aby zapli „pávie správanie“, ktoré prichádza, keď sú tam ženy, na ktoré treba zapôsobiť. Klub má výber kvalitných liehovín, vín, kávy a čajov a môže sa pochváliť aj rozsiahlou zbierkou súčasného umenia.

Členský poplatok je 75 €/mesačne a ponúka členovi množstvo výhod, ako sú zľavy v predajni Varsity Project, neobmedzená konzumácia, súkromné ​​stretnutia a akcie.

Členstvo je vyhradené pre obmedzený počet klientov a ponúka sa aj rezervácia mimo otváracích hodín. Ak sa chcete stať členom alebo získať viac informácií, kontaktujte nás office@varsity.sk