UglyBros Featherbed Pants Review, 12oz moto džínsy, kde sa móda snúbi s funkciou

Recenzia UglyBros Featherbed Pants

Úver Morgan Gales
Asi po dvoch rokoch som usúdil, že je čas, aby som si dal ďalší pár UglyBros. Určite to nebolo kvôli mojej starej Motorové bazény nedržali, pretože stále makám tie 10.5 oz nohavice počas väčšiny horúcich dní na koni a výletoch v teréne, nie. Tentoraz to bolo jednoducho preto, že som svoje druhé tak rada nosila, chcela som pár, ktorý by bol trochu ležérnejší a trochu hrubší, a Featherbed boli dokonalé.
UglyBros perová posteľ

Featherbeds s hmotnosťou 12 oz plátna sú veľké nohavice. Nie je to super ťažké, "lemovaný denim", pocit alebo niečo podobné, ale dosť na to, aby ste sa cítili robustne. Použitá tkanina je trochu pružná, ale aj elastické časti nad kolenami a zadkom, aby sa odstránili miesta stláčania a napätia, ktoré vyplývajú z polohy v sede. To je pre mňa obrovský faktor a niečo, čo mi pomáha zostať v sedle oveľa dlhšie, pretože som si všimol, že pri iných hrubších nohaviciach by som po príliš dlhom sedení začal strácať krvný obeh v kolenách alebo by som dostal stlačenie okolo pása. Elastická časť to zmierňuje a vytvára veľmi pohodlné nohavice.

Péřovky sú navrhnuté s dvojitou vrstvou cez kolená, aby ste si mohli vsunúť ochranu proti nárazu bez toho, aby ste museli úplne vyzliecť nohavice, ako to robíte na mnohých iných pároch. Dodávajú sa aj s jeho ochrannými vreckami a vypchávkami proti nárazu, ktorými ich naplníte, aj keď si myslím, že to vyzerá príliš očividne a je to nepohodlné, takže ich zvyčajne vyberiem. Tiež sa nedajú tak ľahko vybrať alebo vložiť späť ako kolená, takže sa nehanebne rozhodujem pre pohodlie a komfort.

výplň d30

Zvyčajne vymieňam svoje brnenie za D3O, len ako osobné preferencie

Zamestnanci

Pohodlie a ochrana sú pri týchto nohaviciach obrovskými faktormi a dôvod, prečo v nich jazdíme takmer každý deň, odkedy sa objavili. Môžete sa pozrieť späť na Recenzia Indian Scout Bobber a Recenzia Arai DT-X z posledných pár týždňov a vidím, že tieto naozaj neopustili moju súpravu. Áno, sú drahé, ale ako som povedal, môj prvý pár mi vydržal dva roky skvelého jazdenia a tento pár je vyrobený z hrubšieho materiálu. U žiadneho z UglyBros, ktoré som mal, som nenašiel žiadne skutočné nedostatky okrem ceny, ale viete, ako sa hovorí: raz kúp, raz plač.


staršie príspevok novšie záznam