Recenzia prilby Qwart

helma motocykel Qwart

Prilba na motorku QwartPôvodne publikované: jún 2018 na https://www.motolegends.com
 
RECENZIA PRILBY QWART PHOENIX
FUNKY NOVÁ VYSOKO PRISPÔSOBITEĽNÁ CELÁ PRILBA

 

Nová celotvárová prilba Qwart Phoenix je nepochybne úžasným dizajnovým kúskom. Prvýkrát sme ju videli vlani v novembri na medzinárodnom motocyklovom veľtrhu v Miláne a aj keď išlo len o prototyp, bolo jasné, že prilba je niečo špeciálne.

Má celkom jedinečný vzhľad, s akcentmi, ktoré pripomínajú Simpsonovho banditu a iné, ktoré sú skôr ako Bell's Moto3. Ale, samozrejme, je to veľmi odlišné od oboch.

Qwart's USP spočíva v tom, že ho možno prispôsobiť pomocou obrovského množstva lemov vrátane bradového dielu. Tieto kúsky ešte nie sú dostupné, no v priebehu nasledujúcich týždňov a mesiacov sa stanú dostupnými.

 

 

Prilba na motorku Qwart

 

Škrupina prilby je vyrobená z uhlíkových vlákien, vďaka čomu je prilba extrémne ľahká a váži len 1,195 22.05 gramov. Je samozrejme certifikovaný CE, spĺňa normu ECE XNUMX. Spomíname to, pretože nie všetky „štýlové“ prilby existujú.

Teraz, keď je Phoenix schválený CE, je certifikovaný iba na použitie v konfigurácii celej tváre. Ak si zložíte podbradník, aby ste odhalili mrežový rám, prilba už nie je legálna. V tejto konfigurácii bude samozrejme jazdiť veľa majiteľov a vieme prečo. Bude to vyzerať veľmi cool. Stále však nelegálne.

Ako väčšina prilieb tohto žánru však treba akceptovať, že Phoenix sa najlepšie hodí na nedeľné rána a špeciálne príležitosti. Nie je to moderná, high-tech súprava, ale naozaj by ste to nečakali.

Vetracie otvory vyzerajú úžasne, ale prúdenie vzduchu sa nedá regulovať, a aj keď je tu priezor, môžete očakávať, že Qwart bude hlučný. Bezpochyby tiež umožní stekanie vody, ak nie ste v pohybe.

 

Motocyklové prilby Qwart

 

Qwart navrhol celkom pekné okuliare, ktoré sa dajú nosiť s prilbou, keď si zložíte priezor. Opäť to ešte nie je k dispozícii a dúfame, že dodajú gumené vložky na vyplnenie upevňovacích otvorov, keď odstránite priezor.

Fit nikdy nebude silnou stránkou pre remeselného výrobcu, akým je Qwart. Vyrobiť si novú prilbu je obrovský technický počin a na takejto prilbe nikdy nezískate úroveň pohodlia a prispôsobiteľnosti Shoei. Prilba teraz sedí oveľa lepšie, ako tomu bolo v prípade prototypu, ktorý sme odobrali pred niekoľkými mesiacmi. Ale nebude to sedieť alebo fungovať na každého. Toto je prilba, ktorú si budete chcieť pred kúpou vyskúšať, a na základe nášho obmedzeného experimentovania s ňou existuje možnosť, že budete chcieť zväčšiť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Za viac ako 600 libier to nie je lacná prilba. Bude to druhá prilba, možno drahá hračka, pre jazdca, ktorý má iné prilby na každodenné jazdenie. Ale bezpochyby je to prilba, ktorá zapôsobí, nech ste kdekoľvek.

V súčasnosti je dostupný v matnom karbóne a lesklom karbóne. V najbližších týždňoch sa objaví v sivej, čiernej a bielej farbe. Ak si myslíte, že Qwart je pre vás, príďte sa k nám pozrieť. Všetky veľkosti máme v obchode tu v Guildforde a rýchlo zistíte, či je to pre vás to pravé.

KLIKNITE SEM) PRE NÁKUP MOTOCYKLOVÝCH PRILIEB QWART

 

Motocyklové prilby Qwart

staršie príspevok novšie záznam