Picnic Hamper od Varsity Project x Globe Trotter

collab glóbusový klusák piknik piknikový kôš

Picnic Hamper od Varsity Project x Globe Trotter

obraz

Toto puzdro je skutočne originálne a jediné na svete. Spolupráca medzi Varsity Project a spoločnosťou Globe Trotter Suitcase. Dizajn a nápad na puzdro pochádza od malého výrobcu luxusného a zákazkového oblečenia na Slovensku. Varsity Project už má za sebou niekoľko významných spoluprác, ako napríklad kolekciu podpisov pre profesionálneho cyklistu Petra Sagana. Globe Trotter je svetovo uznávaný britský výrobca kufrov s viac ako 100-ročnými skúsenosťami, ktorý bol oslovený, aby zrealizoval túto myšlienku a vyrobil prvý luxusný piknikový kufrík.

 

obraz

 

obraz

Prvotná myšlienka prišla ako požiadavka klienta VP. „Po rozsiahlom pátraní a určitom historickom prieskume sme zistili, že na trhu nie je nič, čo by vyhovovalo klientovým kritériám, a preto sme mali možnosť urobiť prípad od základov,“ vysvetľuje David Raksany, kreatívny riaditeľ VP. Ďalej vysvetľuje, „keďže požiadavky klientov boli veľmi špecifické, rozhodli sme sa urobiť to, čo vieme najlepšie, teda premeniť víziu zákazníka na realitu.“

 

obraz

"Najskôr sme sa skontaktovali s Globe Trotter a vysvetlili sme im projekt a získali ich prispenie," poznamenáva David. Globe Trotter je známy svojimi luxusnými ručne vyrábanými kuframi, remeselným spracovaním a zmyslom pre detail, čo v kombinácii s dedičstvom spoločnosti z nich urobilo jasnú voľbu.

 

obraz

 

obraz

Zvoleným puzdrom je 33-palcové puzdro Globe Trotter. „Prebehla rozsiahla diskusia s tímom GT a jeho výrobným manažérom s cieľom nájsť ideálne riešenie pre tento piknikový kufrík, najmä kvôli veľkosti a hmotnosti, ale tím GT bol vynikajúci pri hľadaní perfektného riešenia a výsledkom bolo niečo úžasné“ ďalej vysvetľuje David.

 

obraz

Piknikový kufrík má kompletné prestieranie pre 6 osôb, ktoré obsahuje taniere, misky, šálky a podšálky, poháre na víno a džús a príbory. Všetok riad pochádzal od luxusných výrobcov v Spojenom kráľovstve a Nemecku po diskusii s klientom. Niektoré detailné položky, ako sú strieborné nádoby na soľ a korenie, otvárač na víno, švajčiarsky armádny nôž, drevená doska na krájanie a termosky potiahnuté kožou, sú len niektoré z detailov pridaných do puzdra. 

 

obraz

Netreba však zabúdať ani na potraviny, kufrík má 2 veľké termálne priehradky na potraviny, ktoré je možné pri čistení oddeliť. Súčasťou kufríka sú aj priehradky, na misky a taniere, ktoré sú vyrobené z anglickej Bone China, možno priehradky vybrať, ak nie sú potrebné na konkrétny piknik. Bol dodržaný každý detail až po mini lekárničku, vyšívané ľanové obrúsky a tvídovú deku.

 

obraz

„Každé puzdro je vyrobené podľa požiadaviek zákazníka na riad a počet ľudí, pre ktoré je určený, doba výstavby je v priemere 3 mesiace od prvého vkladu klienta.“ vysvetlil David z Varsity Project. Poukázal tiež na to, že jediné, čo bude mať každý prípad spoločné, je pozornosť venovaná detailom a prispôsobeniu. Vďaka tomu je každý skutočne jedinečný a budúci zberateľský kúsok. Náklady na prípady sa pohybujú od 4000 8000 € do XNUMX XNUMX €, ako David vysvetľuje: „Záleží len na tom, ako ďaleko chce klient zájsť“ a ako znie motto tímov Varsity Project: Obloha je limit. CARPE DIEM. V prípade záujmu o predaj kontaktujte: sales@varsity.sk

 

obraz

staršie príspevok novšie záznam