#NakupujaPodporuj Pomôžte nám pomôcť ostatným

Po prvé, v prípade, že by niekto z vás mal pocit, že je nevhodné uvádzať na trh naše produkty v takom čase, rád by som vysvetlil, že je dôležité, aby spoločnosti ako my naďalej fungovali, keďže zamestnávame ľudí, ktorí sa na nás spoliehajú. Podporte podniky tak, ako to robíte normálne, pretože ich všetci potrebujeme na prežitie. (David - pán Varsity)

Niektorí z nás si môžu zvážiť, že propagácia našich produktov v tejto situácii nie je vhodná. Preto som rád vysvetlil, že pre menšie podniky som to chcel ešte. Zamestnávame ľudí, ktorí sa na nás spoliehajú a taktiež chceme spolu s vašou pomocou vydržať tieto extrémne časy, aby sme mohli aj robiť to, čo máme radi. Prosím podporte podniky a obchody ako sme my. Veľmi tým pomôžete. (David - Mr.Varsity) (SK-Nizsie)

Začali sme kampaň tzv #NakupujaPodporuj (Obchod a pomoc)  a prostredníctvom našej stránky INSTAGRAM predstavujeme malé miestne podniky, ktoré môžete podporiť nákupom online. Malý alebo veľký každý sa počíta, pretože pre mnohých je ohrozený podnik prevádzkovaný malým vlastníkom.

Ideu pôvodne predstavila naša kamarátka Katka @Nosene, tento systém Credit Note je za akýkoľvek budúci nákup, ktorý uskutočníte. Online alebo v obchode a zabezpečíme, že to spolu zvládneme. Snažíme sa, aby sa tento nápad uchytil aj u iných malých podnikov, ktoré sa uzatvoria, a dúfame, že spoločnými silami dokážeme upozorniť na našu situáciu.

https://varsity.sk/products/gift-card

Ako teda môžete v tomto čase nakupovať v našom obchode?

Nakupuj online

 • Nulové riziko – návratnosť kedykoľvek bez obmedzenia.
 • 15% zľava + poštovné zdarma
 • Možnosť vyzdvihnutia autom (stačí nám poslať e-mail)

Kúpte si voucher na budúci nákup a podporte náš obchod

 • Dostupné nominálne hodnoty 5€-10€-20€-30€
 • Ku každému voucheru od nás dostanete darček zadarmo.
 • Platnosť 18 mesiacov je možné preniesť (Venujeme ako darček)
 • Voucher Vám bude zaslaný emailom 

Osobné moja

 • Zavolajte/napíšte nám/napíšte nám správu a dohodnite si obhliadku súkromného obchodu alebo konzultáciu online. Upozorňujeme, že toto platí len pre 1 osobu naraz a za prísnych hygienických podmienok.

Konečne, hľadáme naše malé mozgy, aby sme vymýšľali nápady, súťaže a aby ste sa zabavili, keď ste doma. Sledujte nás na Instagrame, Facebooku, ak cítite potrebu. Veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a neustálu podporu, ktorú si skutočne vážime.
Zostaňte v bezpečí a starajte sa o ostatných..

Kúpte si poukaz na budúci nákup a podporte náš obchod v tejto náročnej situácii 

Niektorí z nás si môžu zvážiť, že propagácia našich produktov v tejto situácii nie je vhodná. Preto som rád vysvetlil, že pre menšie podniky som to chcel ešte. Zamestnávame ľudí, ktorí sa na nás spoliehajú a taktiež chceme spolu s vašou pomocou vydržať tieto extrémne časy, aby sme mohli aj robiť to, čo máme radi. Prosím podporte podniky a obchody ako sme my. Veľmi tým pomôžete. (David - Mr.Varsity)

S nápadom, ktorý vám práve predstavujeme pôvodne prišla Katka z @NOSENE. Poukaz slúži na každý budúci nákup, ktorý urobíte, a je iba na vás či to bude Online alebo priamo v obchode.

Sme kampaň s názvom #NakupujaPodporuj a nákupom tohto poukazu nám Začali pomáhať tieto mimoriadne ťažké časy a vďaka tomu vám budeme môcť aj prinášať štýlové produkty.

Taktiež sme sa rozhodli PODPOROVAŤ malé podniky v našej oblasti prostredníctvom Instagramu tak, že každý deň vám predstavíme jeden z nich.

Tento poukaz má platnosť 18 mesiacov odo dňa nákupu. Je plne prenosný a dá sa použiť ONLINE alebo v našom obchode.

 • Dostupné hodnoty poukazu 5€ - 10€ - 20€ - 30€
 • S každým poukazom od nás dostanete darček grátis
 • Tento poukaz môžete počas 18 mesiacov zmeniť na darčekový poukaz a tak ho darovať
 • Poukaz vám pošleme na váš e-mail

#somdoma #NakupujaPodporuj #varsityproject


staršie príspevok novšie záznam