LUXUSNÉ MOTORKOVÉ PRILBY HEDON

LUXUSNÉ MOTORKOVÉ PRILBY HEDON

Aj keď je spravodlivé povedať, že hlavnou úlohou motocyklových prilieb je ponúkať ochranu jazdcovi, neznamená to, že nemôžu vyzerať úžasne, a to je určite niečo, čo je v myslení Hedona s ich mimoriadne cool radom. luxusné motocyklové prilby. Britská značka Hedon je odvodená od slova hedonizmus: neúnavné hľadanie rozkoše. Ich cieľom je poskytnúť každému ten najlepší zážitok na ceste na dvoch kolesách.

Založili ju v roku 2011 Lindsay Chong a Reginald Flint, ktorí majú rozsiahle skúsenosti s dizajnom a výrobou prilieb, sa Hedon rýchlo stali vyhľadávanou značkou pre tých, ktorí od svojho motocyklového oblečenia vyžadujú estetickú prevahu. Keďže ich už omrzel konvenčný štýl, ktorého sme boli svedkami v aréne motocyklových prilieb, vydali sa na misiu prehodnotiť ochrannú pokrývku hlavy mestského jazdca a konečným výsledkom sú diabolsky elegantné prilby, ktoré vidíte pred sebou.

Rafinovaný dizajn

Má úžasne cool, vintage a rafinovaný vzhľad a dojem Luxusné motocyklové prilby Hedon a ak je to ten druh atmosféry, po ktorej idete pri jazde, toto je značka pre vás, pretože majú široký sortiment, z ktorého si môžete vybrať. Tieto fantastické prilby, ktoré sa považujú za nevyhnutný doplnok pre náročného jazdca, samozrejme vyzerajú ako súčasť, no zároveň ponúkajú základnú ochranu, ktorú potrebuje každý motocyklista pri výjazde na otvorenú cestu.

Luxusné motocyklové prilby Hedon dosahujú svoj výrazný vizuálny dojem kvôli zakladateľovmu citu pre surovú krásu a originalitu v dizajne. Každá prilba Hedon sa môže pochváliť vlastným jedinečným podpisom, ktorý sa vyznačuje ich definitívnym štýlom a charakteristickými materiálmi, ktoré sa používajú na ich výrobu. Tieto úžasné motocyklové doplnky majú opojnú zmes starého a nového a sú šikovne kované pomocou tradičného remeselného spracovania spolu s modernými technológiami, aby zabezpečili výnimočný tvar aj funkčnosť.

S mnohými rôznymi štýlmi motocyklových prilieb, z ktorých si môžete vybrať s Hedonom – vrátane mimoriadne nápadných hrdinka, Epikurista a Kolekcie Cortex – nebudete mať núdzu o možnosti, pokiaľ ide o nájdenie dokonalého pre váš osobitný zmysel pre štýl. Väčšina luxusných motocyklových prilieb od spoločnosti Hedon je vyrobená zo škrupiny z kompozitných vlákien zo sklenených vlákien a uhlíkových vlákien, čo poskytuje prvotriednu ochranu pre vaše jazdecké dobrodružstvá. Medzi ďalšie vynikajúce materiály použité pri konštrukcii patrí antibakteriálna tkanina Merlin na vnútornej strane a čalúnenie a podšívka z prírodnej teľacej kože s nápadným mosadzným kovaním, ktoré okamžite upúta pozornosť.

Vytvorte si vlastné prispôsobenie

Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou Hedon Luxury Motorbike Helmets je skutočnosť, že môžete použiť ich online vlastného tvorcu aby bol pre vás skutočne dokonalý. Poskytuje vám množstvo farebných možností, materiálov a rôznych kožených lemov, z ktorých si môžete vybrať prilbu, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu vkusu. Ak však vytvorenie vlastného nie je pre vás, budete ohromení obrovským množstvom možností dostupných medzi rôznymi pútavými výtvormi Hedon.

S cenami v rozmedzí od 200 do 800 libier existuje prilba od spoločnosti Hedon, ktorá vyhovuje každému rozpočtu, a dá sa s istotou povedať, že nikde inde nenájdete žiadne lepšie vyzerajúce. Sme veľkými fanúšikmi estetiky vintage štýlu prilieb Hedon, a ak je to ten druh vzhľadu, ktorý si vyberiete počas jazdy, potom zamierte na ich stránku a vezmite si jednu zo svojich vlastných.

 

Kredit>  

 


staršie príspevok novšie záznam