Banditos jazdia vo voľnej prírode

Banditos Chopok Cityrider Roadtrip

 

Štatistiky: 12 ľudí, 650 kilometrov, 5 spadnutých motoriek, 1 pád bez smrteľného výsledku, 3 poškriabané prilby, 3 nové tetovania a pár opíc.

Aké to bolo? Jednoducho SUPER.........

 


 


Ale tu je presne to, o čo motorkárskej komunite skutočne ide.


Neobjavili sme nič nové, išli sme po známych cestách, zastavili sme sa v typických reštauráciách, no mnohí z vás vedia, že aj takéto známe cesty spĺňajú svoj účel a jazdec si to maximálne užíva. Tento výlet bol skôr na trávenie času s ľuďmi a zábavou. Náš cieľ, #WellnesHotelChopok, sme si oddýchli, doplnili, pokorili a naplánovali ďalšie výlety.


Cestu domov sme išli trochu inou cestou. Dĺžka trasy bola maximálne skrátená, niektorí sme sa aj rozdelili, aby sme boli skôr doma. To však neublížilo dobrej nálade. Menší problém nastal s bicyklom #barbersk. Podrobnosti vás asi nezaujímajú, tak to skrátime: odborná komisia v zložení Dave, Tomson a Ľuboš, samozrejme s pomocou ostatných, to vyriešila a my sme sa mohli tešiť, že sme mohli nielen bicyklovať, ale v prípade núdze ich aj opraviť.

Domov sme dorazili s úsmevom na všetky strany. Tak sme si urobili poslednú fotku, poďakovali sme si a podali si ruky. Život ide ďalej a všetci sa tešíme na ďalšiu spoločnú jazdu.

 


PS: Ak si chcete vypočuť pesničku BANDITO na výlet, kliknite sem  https://open.spotify.com/track/2TxBoJ4vQvXjDFjXGMN...

Článok / Photo Credit: Marek Andreansky @cityrider #marekcityrider


novšie záznam